Komunální volby 2022

Vítejte v naší nové rubrice „Komunální volby 2022“

Jak už název prozrazuje, náš tým sestavil, sdružení nezávislých kandidátů – ZÁMECKÝ TÝM

Výsledek volby ustavujícího zastupitelstva

Finále voleb 2022

Výsledky voleb 2022

Volební program VOLBY 2022

Medailonky kandidátů

To, že jsme se začali zajímat o budoucnost objektu našeho zámku a to, že jsme chtěli zjistit, co si o této záležitosti myslí i ostatní, způsobilo rozvinutí našich zájmů. Byli jme totiž našimi spoluobčany často vyzýváni, abychom se obdobným způsobem zajímali i o další záležitosti v obci.  Zkrátka ZÁMECKÝ TÝM už není zdaleka jen o smysluplném a rentabilním využití našeho zámku, ale i o dalších oblastech našeho společného života v obci.

Stále častěji bývají obce i malá města vedeny pouze těmito sdruženími, složených z občanů, kteří se zajímají o směřování obce, coby svého prostředí k žití. Tato forma přináší větší mandát od obyvatel a ten vede k větší šanci prosazovat konkrétní požadavky spojené se svým bydlištěm. Taková sdružení už mnoho let fungují i v okolí naší obce. Například Obec Újezd, Babice, Bělkovice-Lašťany, Bílá Lhota, Bohuňovice, Doloplazy, Hnojice, Huzová, Litovel, Medlov, Náklo, Paseka, Pňovice, Troubelice, Velká Bystřice, Želechovice, Žerotín.

 

Pokud si myslíte, že i naše obec je hodna tohoto způsobu vedení obce, podpořte nás svým hlasem při volbě a křížkem označte naše sdružení nezávislých kandidátů – ZÁMECKÝ TÝM v letošních komunálních volbách.

Těší  nás,  že  při  volbě  naší  společné  budoucnosti  využíváte  Váš  rozum  a srdce.

 

ZÁMECKÝ  TÝM

Total Page Visits: 1463 - Today Page Visits: 5