Výsledky voleb 2022

Komunální volby v naší obci skončili a výsledky můžete posoudit sami.

Naši skvělí spoluobčané nás svými hlasy umístili na druhé místo. Považujeme to za velký úspěch a velmi si této podpory vážíme. Tímto Vám všem, kteří jste si udělali čas a u voleb nám dali svůj hlas, velmi děkujeme za podporu. Náš tým bude mít v novém zastupitelstvu naší obce 4 mandáty. Tyto mandáty budeme maximálně využívat pro naplnění našich cílů uvedených ve zveřejněném programu. 

Vzhledem k tomu, že naše obec má 15 zastupitelů, není náš mandát většinový. To neznamená, že bychom nedokázali prosadit Vaši vůli, kterou díky našemu programu s námi sdílíte. Jde o to, že mezi ostatními zvolenými zastupiteli jsou další lidé, se kterými se na mnoha záležitostech shodujeme. Věříme, že většina nových zastupitelů bude nakloněna našim a Vašim požadavkům na budoucnost našeho společného prostoru k žití.

Mimo druhého místa v celkovém pořadí jsme dosáhli i několika prvenství.

  • jsme první sdružení nezávislých kandidátů v historii naší obce bez jakéhokoliv spojení s velkou parlamentní politikou.
  • ve volebních okrscích 1 a 2 (Obecní úřad a kulturní dům) jsme obsadili první místo. To je vážně úspěch!
  • v absolutních číslech odevzdaných hlasů jsme získali také prvenství. 1668 hlasů nám voliči udělili v okrsku č. 2.  To nám udělalo radost.

Tradiční velkou volební účast měli v třetím Plinkoutském okrsku. Občané Plinkouta jsou v tomto disciplinovaní a ví, že jejich jednota je neporazitelná. K této volební účasti jim gratulujeme.

Těší  nás,  že  při  volbě  naší  společné  budoucnosti  využíváte  Váš  rozum  a srdce.

ZÁMECKÝ  TÝM

komentář: Michal Klein

Total Page Visits: 1248 - Today Page Visits: 1