Statistika stránek ke dni 9.1.2021

Statistika zobrazení internetové stránky ZamekDlouhaLoucka.cz

     Již dříve jsme Vás informovali o umístění počítadla návštěv našich internetových stránek (Total/Today). Stalo se tak dne 1.12.2019. Dnes je počítadlo v provozu jeden rok a jeden měsíc k tomu. Celkový počet zobrazení našich stránek za tu dobu dosáhl 37 356! To je průměrně 718 zobrazení týdně. (aktuální průměr návštěv za týden je 867) Je to vážně skvělý výsledek a velmi nás těší Váš zájem o naši činnost. Jen připomeneme, že statistický software nainstalovaný v našem prohlížeči je inteligentní v rozeznávání IP adres. To znamená, že každý jednotlivý návštěvník je započítán jen jednou a nedochází ke zkreslování statistik. 

   Pořadí zájmu o jednotlivé rubriky se ustálilo a v současné době se mění jen minimálně. Níže můžete nahlédnout na prvních deset, které naše návštěvníky nejvíce zajímají. To, že v celém našem snažení hrají takřka nejdůležitější roli finance, potvrzuje i zájem o rubriku transparentní účet, který je ve vyhledávání našich stránek na druhém místě. Tato stránka je i pro naši činnost důležitá a proto nám dovolte touto cestou poděkovat všem dárcům, kteří se rozhodli přispět svými penězi na dobrou věc. Množství Vašich darů vnímáme jako podporu , bez které bychom těžko odolávali náročné činnosti, kterou záchrana našeho zámku bezesporu je.  Mnozí využili možnost umístit svůj vzkaz přímo pod svou platbu. To nás těší a rádi si vzkazy pročítáme.  

Mnoho našich podporovatelů využilo i jiných způsobů pomoci z naší nabídky SOS kampaň. Stále více jich sbírá hliníkové plechovky a tím nám dělají obrovskou radost. Sbíráním plechovek nejen pomáhají získat tolik potřebné finance ale pomáhají rovněž s ochranou našeho životního prostoru. Za to jim patří velký obdiv a respekt.

Moc děkujeme za zájem o naši činnost, za finanční podporu a v neposlední řadě i za využití dalších možností z naší SOS kampaně, včetně sběru hliníkových plechovek.

Pokud usoudíte, že byste našli chviličku ze svého času a dokázali si představit svou podporu ZT v některé z našich činností, neváhejte nás kontaktovat. Občané Dlouhé Loučky, Křivé, Plinkouta a Valšovského Dolu se mohou rovněž státi oficiálními členy našeho týmu. Tuto možnost můžete s námi projednat. Věříme, že i malá pomoc dokáže být v našem týmu využita pro dobrou věc.

 

Vážíme si Vás a jsme rádi, že při rozhodování o naší společné budoucnosti používáte svůj rozum a srdce.

ZÁMECKÝ TÝM Dlouhá Loučka z.s.

Total Page Visits: 1661 - Today Page Visits: 1