SOS Vlaštovka

Zpět na přehled SOS kampaně

SOS Vlaštovka

Nákupem této unikátní vlaštovky podporujete záchranu zámku v Dlouhé Loučce. Děkujeme.
SOS Vlaštovka je vytvořena v rámci propagace ZT a jedná se o vlastní design ZÁMECKÉHO TÝMU Dlouhá Loučka z. s. Kopírování SOS Vlaštovky je zakázáno. Prodejní cena je 20,-Kč
SOS Vlaštovku lze zakoupit na veřejných akcích a ve vybraných prodejnách. Na veřejných akcích je prodávají naši dobrovolníci. Takovým dobrovolníkem se můžete stát i Vy. Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás.
ZÁMECKÝ TÝM hledá prodejní místa, ve kterých bude možno fyzicky prezentovat a prodávat všechny produkty Zámeckého týmu. Seznam prodejních míst bude uveden v hlavním menu později. Do té doby nás prosím kontaktujte.

Popis SOS Vlaštovky: Jedná se o Českou vlaštovku s SOS Designem. Vyrábí se pouze ze žlutého papíru o váze 80g/m2. Je opatřena oboustranným potiskem se schématem pro postupné skládání. Pokud vlaštovku správně složíte, dokáže v bezvětří nebo v uzavřené hale doletět i přes 10 metrů. Pokud vlaštovka zatáčí na některou stranu je to potřeba korigovat přihnutím křidélek. S vlaštovkami bychom rádi uspořádali turnaj. Pokud máte o takový turnaj zájem a byli byste ochotni pomoci při jeho pořádání, neváhejte nás kontaktovat.

Total Page Visits: 874 - Today Page Visits: 1