Finanční pomoc na Transparentní účet

Zpět na přehled SOS kampaně

Nyní můžete využít možnost zaslání finančních prostředků na Transparentní bankovní účet: 020001-5742755309/0800

Pokud zašlete jakoukoliv částku na tento účet, bude tato transakce viditelná veřejně. Do zprávy pro příjemce můžete při provádění platby napsat vzkaz a i ten bude veřejně viditelný. Odkaz na transparentní účet je i v menu naší stránky nebo zde.

Tip: Lidé se ptají jakou částku mají zaslat. To je samozřejmě na jejich uvážení a v neposlední řadě na jejich možnostech. Pokud můžeme poprosit, částka by měla přesahovat 7,-Kč. Právě tolik bude z účtu strženo za každou připsanou částku na účet 🙂

Padl i návrh „co takhle 1 koruna denně? “ Tedy 365,- Kč za rok. Ale za každý rok! 🙂 Děláme si legraci. Teď vážně, náš zámek bude vděčný za jakoukoliv částku.

  • Platbu můžete provést bezhotovostním převodem z Vašeho účtu na účet ZÁMECKÉHO TÝMU Dlouhá Loučka z. s. 020001-5742755309/0800
  • Nebo hotově na přepážce České pošty pomocí poštovní poukázky A . Vaše hotovost uhrazená na přepážce pošty bude převedena na účet ZÁMECKÉHO TÝMU Dlouhá Loučka z.s. (dle ceníku České pošty zaplatíte 36 Kč za zaslání částky od 1 Kč do 5000 Kč)

Vzorový příklad vyplnění poštovní poukázky. Zpráva pro příjemce bude viditelná na transpatentním účtu včetně jména odesílatele.

Děkujeme Vám za finanční podporu, která bude bezezbytku použita při záchraně zámku v Dlouhé Loučce.

ZÁMECKÝ TÝM Dlouhá Loučka z.s.

Total Page Visits: 970 - Today Page Visits: 4